Avlu

Home » Diziler » Avlu
Diziler, Türk Dizileri 2 yorum

Avlu dizisi, çok yakında ATV ekranlarında yayınlanacaktır. Dizide 3 farklı kadının hayatı anlatılacak ve ceza evi avlusunda kadere karşı direnişleri ve kendi kaderlerini nasıl yazdıklarından bahsedilecektir.

Avlu Dizisi Konusu
Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor
Avlu Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman
Avlu Dizisi Oyuncuları
Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor
Avlu Dizisi Konusu

Avlu Dizisi Konusu

Avlu’nun konusu oldukça dramatik olduğunu söylemeliyiz. Gerçi Yönetmen Yüksek Aksu’yu tanıyanlar ya da yakından takip edenler bilir ki, bu yönetmen abimiz genellikle trajik film ve dizilere imza atmaktadır. Bu dizide de 3 farklı kadının 3.sayfa gazete haberlerine bile çıkmayan kötü kaderlerinden sonra hapishaneye düşmeleri ve sonrasında ceza evi avlusunda geçen ömürleri anlatılmaktadır. Ceza evinde bir çeşit değişim geçiren bu kadınlarımız, ortama ayak uydurduktan sonra farklı davranmaya başlarlar. Sonrası ise hep kötü insanlar ve onlar ile mücadele eden iyi insanları çabaları anlatılmaktadır. Tüm bunlar anlatılırken tabiki sistemin bozukluğu ve düzenin düzensizliği sizlerinde canını acıtacak gibi durmaktadır.

Avlu Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman

Dizimz Star Tv ekranlarında yayınlanacaktır. Ancak dizinin günü ve yayınlanma saati henüz kanal tarafından resmi olarak netleştirilmedi. Bundan dolayı size kesin bir tarih verebilmemiz için çok erken. Ancak dizinin resmi bilgileri elimize ulaştıkça sizleri bu konuda bilgilendireceğiz. Sitemizi takip etmeye devam ediniz lütfen.

Avlu Dizisi Oyuncuları

Dizimiz bir kadın dizisi olduğu için haliyle kadınların baş rolünde olduğu bir yapım bizleri beklemektedir. Oyuncu dizilimi ve resimleri aşağıdaki gibidir.

Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse, Kenan Ece, Teoman Kumbaracıbaşı, Ruçhan Çalışkur

Avlu Dizisi

Avlu Dizisi

Avlu Dizisi Reytingleri

Avlu dizisi reytingler konusunda bize göre belki hiç bir zaman birinci olmayacak ancak her zaman ilk 5’te yerini alacak bir dizi gibi görünüyor. Birde halen yayın günü belli değil. Zor bir rakibin olmadığı bir gün tercih edilirse ilk 3’teki yeri garanti gibi görünmektedir. Fakat dizi dünyasında kesin konuşmak doğru olmaz tabi. Bakalım nasıl olacak.

Avlu Dizisi Nerede Çekiliyor

Tabi ki İstanbul’da. İstanbul’da bu tip caza evi konseptini verecek pek çok yer olduğunu biliyorsunuz. Aynı zamanda bu konsepti dizi yapımcıları ve senaristleri birlikte dizayn edebilmektedirler. Ancak dizi setinde sizi içeri alacaklarını düşünmüyoruz. Dizimiz halen yayına girmediği için yoğun ve hummalı bir çalışma sergilenmektedir. Oyuncularımızda bu tempodan dolayı hayli yorulduklarını düşünüyoruz.

Son olarak; Diziyi özellikle kadın izleyicilerin büyük bir merakla izleyeceklerini düşünmekteyiz.

2 Yorum - Avlu

Yorum Yaz