Bahtiyar Ölmez

Home » Diziler » Bahtiyar Ölmez
Diziler, Türk Dizileri Yorum yapılmamış

Bahtiyar Ölmez dizisi, Atv ekranlarında yayınlanan ve Türk dizi dünyasının önemli dizilerinden birisi olarak ön plana çıkmak isteyen ve dizi oyuncularıyla gözdedir. Oyuncuları, nerede çekiliyor, dizi kadrosu, dizi reytingleri, ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün başlıyor gibi temel bilgiler hakkında yazıyoruz.

Bahtiyar Ölmez Dizi Konusu

Dizinin konusu, sıradan bir şoförün, mafya babası yerine geçmesini ele almakta ve istemeden de olsa hem onun hemde kendisinin hayatını yaşamak zorunda kalmasını anlatmaktadır. En yakın arkadaşı tarafından dolandırılan Bahtiyar, artık bir mafya babasıdır ve zalim insanlar içinde kendine yeni bir hayat kurar.

Bahtiyar Ölmez

Bahtiyar Ölmez Dizisi Oyuncuları

Yetkin Dikinciler (Bahtiyar Ölmez) : Bahtiyar dizide bir mezarcı şoförüdür. Her zaman zengin olmanın hayalini kurmaktadır. Bir gün yakın bir arkadaşı tarafından dolandırılır. Deve kuşunun yumurtasını hışımla yere çarptığında hayatında her şey değişir.

Hande Subaşı (Aylin) : Aylin çok kibirli ve herkesi aşağılayan bir kızdır. Aytekin abinin kızı olduğu için herkes tarafından tanınmaktadır. Bahtiyar’a aşık olunca hayatında her şey değişir.

Güven Hokna (Latife Çakar) : Her şeye müdahale eden bir annedir. Ancak unutkanlık problemi yaşamaktadır. Kendi çocuklarını ve hatta Rıfat’ı bile zaman zaman unutmaktadır.

Orhan Aydın (Aytekin Yavuz) : Aytekin bir mafya babasıdır. Çok acımasız biri olduğu için zamanında oğlu bile dayananamış ve intihar etmiştir. Bundan dolayı kızı Aylin ne yaparsa yapsın ses çıkarmamaktadır. Hatta Aylin’in dul ve çocuklu bir adamla evlenmesine bile okey demiştir.

Serkan Kuru (Fuat) : Fuat, yer altı dünyasının acımasız katillerinden birisidir. Aylin’den ayrıldığına sevinmesine rağmen Aylin’in en büyük rakibi Rıfat ile evlenmesine çok bozulmuştur. Aytekin abinin gözüne girmek için yeni yollar deneyecektir.

Semih Öztürk (Caner) : Nuran’ı çok sever ve Fuat’ın kardeşidir. Fuat gibi mafya işlerinden anlamaz ve aksine oldukça uzak durmak için elinden geleni yapmaktadır. Asla parasıyla övünmez ve kendi gibi davranan yakışıklı bir delikanlıdır.

Umut Oğuz (Şinasi) : Nuran’ı çok sever ama aşkına karşılık bulamaz. Çok saf ve temiz birisidir. Bahtiyar’ın kankasıdır ve tüm işlerini birlikte yaparlar.

Gözde Okur (Vildan Korkmaz) : Bahtiyar’a ölümüne aşık olmasına rağmen bir türlü ondan karşılık bulamaz ve hep platonik olarak takılmaya devam eder.

Bahtiyar Ölmez Nerede Çekiliyor

Bahtiyar Ölmez dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Ancak dizi setine gittiğiniz zaman içeri alınmazsınız. Bunun için yapımcı olan Nehir Medya’dan özel izin almanız gerekmektedir. Nehir yapımın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Tel: (0212) 255 70 40 / (0507) 931 26 00
Adres: Sütlüce Mah. Yeni Bayır Sok. No: 22 D: 2 Beyoğlu/İstanbul
E-Posta: info@nehirmedya.com

Bahtiyar Ölmez Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda, Hangi Gün Başlayacak

Bahtiyar Ölmez dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak ve her Cumartesi akşamı saat 20:00’da yayınlanacaktır. Eğer reytingler yolunda giderse Cumartesi günleri yayınlanmaya devam edecektir. Dizi izleyicileri özellikle Yetkin Dikinciler’in performansını çok sevmektedir. İki farklı karakteri canlandıran oyuncu Cumartesi gecelerine ne derece katkı yapacak göreceğiz.

Bahtiyar Ölmez Dizisi Reytingleri

Bahtiyar Ölmez dizisi reytinglerde hayli zor rakiplerle karşı karşıya kaldığını belirtmek istiyoruz. Özellikle Cumartesi akşamı rakipleri olan İsimsizler, Fazilet Hanım ve Kızları, Yeni Gelin, O Ses Türkiye ve Kalbimdeki Deniz isimli diziler ile reyting yarışında büyük bir rekabete girecek. Bize göre Cumartesi akşamları lider olamazsa bile en azından ilk 5 te kendine yer bulmasını bekliyoruz.

Yorum Yaz