Hayati ve Diğerleri

Home » Diziler » Hayati ve Diğerleri
Diziler, Türk Dizileri Yorum yapılmamış

Hayati ve Diğerleri dizisi oyuncuları, nerede çekiliyor, dizi kadrosu, dizi reytingleri, ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün başlıyor gibi temel bilgiler hakkında yazıyoruz.

Hayati ve Diğerleri Dizi Konusu

Hayati ve Diğerleri dizisi öncelikle bir komedi dizisidir. Üstelik şimdiye kadar bir algı olarak zihnimizde yer alan sert mizaçlı Polislik mesleği üzerine kurgulanmış ve tüm olayları komik şekilde ele alan ve izleyiciyi güldürmeye aday bir dizidir. Dizide Sürgün isimli bir karakolda görev yapan Hayati (Celil Nalçakan) ve onun emrindeki polislerle maceradan maceraya koşarken, başlarından olmadık olaylar geçiyor.

Tüm bu olaylar yetmezmiş gibi birde kendisine sürekli gelin bulmaya çalışan annesi Şükran (Günay Karacaoğlu) tam olarak başına bela olmuş durumdadır. Annesinin kıskacından kurtulmaya çalışan Hayati, birde üstüne dayısı Danyal(Levent Ülgen) ile kıs yoldan senginlik üzerine beladadır.

Oldukça eğlenceli geçeceği belli olan dizinin Yapımcılığını 1441 Prodüksiyon, yönetmenliğini Özer Kızıltan, senaryosunu ise Onur Özcan ve Murat Özsoy’un yazdığı ve farklı konusuyla ne yapacağı bilinmez ama genç bir kesime hitap edeceği kesin gibi görünmektedir.

Hayati ve Diğerleri Dizisi Oyuncuları

Hayati (Celil Nalçakan) : Sürgün karakolunun baş komiserdir. Senaryo gereği çokta zeki olmayan bir personel sahip olmasına rağmen onlarla beladan belaya girer ve operasyona çıkarlar. Başlarına olmadık işler gelir.

Şükran (Günay Karacaoğlu) : Hayati’nin iflah olmaz annesidir. Hayati bekar olduğu için tüm zamanını ona sarma yaparak ve kız arayarak geçirmektedir. Muradına eremediği için çok daha azimle çalışmaktadır.

Danyal (Levent Ülgen) : Hayati’nin dayısıdır. Kısa yoldan çok para kazanıp zengin olmak için olmadık işlere girer ve hep yüzüne gözüne bulaştırır.

Hayati ve Diğerleri Nerede Çekiliyor

Dizinin çekimleri İstanbul’un Avrupa yakasında çekilmektedir. Dizi seti oldukça sıkı korunduğu için ziyaretçi girişine izin verilmemektedir.

Hayati ve Diğerleri Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda, Hangi Gün Başlayacak

Dizi Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Yayın saati ve günü henüz kanal tarafından açıklanmadığı için bu sayfadan bilgi veremiyoruz. Ancak kanal bu bilgileri açıkladığı zaman hemen bu sayfadan yayınlayacağız.

Hayati ve Diğerleri Dizisi

Hayati ve Diğerleri Dizisi Reytingleri

Dizi reytingleri için şuan tam olarak muamma diyebiliriz. Çünkü dizinin ilk bölüm reytingleri çok önemli. Olur da dizi kendine ilk 5’te yer bulursa sonraki bölümleri çekilmeye devam eder. Ancak reytinglerde çok gerilerde durursa o zaman 5.bölümden öteye göremeyeceğini düşünüyoruz. Fakat Türk halkı bu tarz dizileri genel olarak sevdiği ve izlediği için en azından sene sonuna kadar dizinin izlenileceğini ve bölümlerinin çekimlerinin devam edeceği kanısındayız.

Yorum Yaz