Hıçkırık

Home » Diziler » Hıçkırık
Diziler, Türk Dizileri 6 yorum

Hıçkırık dizisi oyuncuları, nerede çekiliyor, dizi kadrosu, dizi reytingleri, ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün başlıyor!!! Hıçkırık dizisi, Kanal D ekranlarında hafta içi yayınlanan önemli Türk dizilerinden birisi ve aynı zamanda acıklı aşk konusuyla dikkatleri bir anda üzerine çekmiştir.

Hıçkırık Dizi Konusu

Hıçkırık dizisi, Kanal D ekranlarında yakında yayınlanacak olan ve konu itibariyle Türk halkının çok sevdiği imkansız aşk konusunu ele alacaktır. Dizide yetimhanede her günü ızdırap içinde geçerken Azmi isimli zengin bir adam tarafından elinden tutulan ve hayata hazırlanan Kenan’ın, Azmi’nin evinde bir sığıntı gibi büyüdüğü sırada Azmi’nin güzeller güzeli kızı Nalan ile birbirlerini çok sevmeleri ele alınmaktadır. Nalan ve Azmi birbirlerine olan aşklarını itiraf edememektedirler. Üstelik sadece bu değil aynı zamanda Nalan’ın Azmi’nin kızı olması nedeniyle bir sürüde sıkıntı yaşamaktadırlar. Azmi bu aşkı öğrenince nasıl tepk verecek? Kenan’ı öldürecek mi? İşte bunun gibi tüm soruları dizide öğreneceğiz.

Hıçkırık Dizisi Oyuncuları

Dizi oyuncu seçimi genel olarak başarılı görünmektedir. Özellikle Sezgi Sena Akay hanımefendi, tıpkı akranı diğer aktrisler gibi ülkemizde kendine has bir izleyici kitlesi edinmektedir. Bu durum yavaş yavaş gerçekleşmektedir. Ayrıca Arda Hacıoğlu içinde aynı şey söz konusudur. Bakalım oyuncu kadrosu ve dizi nasıl bir yol izleyecektir bundan sonra.

Sezgi Sena Akay (Nalan)

Sezgi Sena Akay (Nalan)

Barış Arda Hacıoğlu (Kenan)

Barış Arda Hacıoğlu (Kenan)

Selçuk Özer (Azmi Karaoğlu)

Selçuk Özer (Azmi Karaoğlu)

Nurseli İdiz

Nurseli İdiz

Hıçkırık Nerede Çekiliyor

Dizinin çekimlerine İstanbul ilimizde başlandı bile. Senaryosunu ise Redife Zerener, yönetmenliğini Fırat Gürsoy’un yaptığı dizi için sete kesinlikle ziyaertçi alınmamaktadır. Gelen bilgilere göre yönetmen bu konuda çok titiz davranmaktadır. Ayrıca oyuncuların özel hayatlarına dikkat etmesi gerektiğine dair bilgilerde verilmiş gibi görünüyor. Oyuncularda çok hassas davranmaktadır bu konuda. Bundan dolayı, dizinin ekip çalışmalarını ve oyuncularını görebilmeniz yasaklar nedeniyle zor görünüyor.

Hıçkırık Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda, Hangi Gün Başlayacak

Dizinin yayın günü ve saati şuan için belirlenmiş değildir. Sadece kanalı bellidir. Hıçkırık dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Diğer detaylar belli olunca bu sayfada değişiklik yapıp gerekli bilgileri yazacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hıçkırık Dizisi

Hıçkırık Dizisi Reytingleri

Bize göre dizinin yayın günü çok önemli. Çünkü yayınlanacağı gün, diğer kanallarda oynatılan diziler çok önemli. Umarız diziyi dirilişin yayınlandığı güne bırakmazlar. Çünkü tutunabilmesi imkansız. Ancak zayıf dizilerin oynatıldığı güne bırakılırsa dizi, reytinglerde istenilen oranları yakalayacağını düşünmekteyiz. En azndan ilk 5 kesin gibi görünmektedir.

6 Yorum - Hıçkırık

Yorum Yaz