Jet Sosyete

Home » Diziler » Jet Sosyete
Diziler, Türk Dizileri 2 yorum

Jet Sosyete dizisi oyuncuları, nerede çekiliyor, dizi kadrosu, dizi reytingleri, ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün başlıyor!!! Jet Sosyete dizisi Gülse Birsel’in yapımcılığını ve senaristliğini üstlendiği 3.dizi olarak ekranlara gelecek ve yine sizlere bol kahkaha ve eğlence vaad edecek.

Jet Sosyete Dizi Konusu

Dizinin konusu genel olarak İstanbul’un lüks semtlerinde yaşayan bir grup insan arasındaki komik ilişkileri anlatacak. Hem çok zenginler hemde hafiften kro olan bu tipler, bir birlerinin sürekli dedikodusunu yapacak ve birlerinin kuyusunu kazmaya çalışacak. Tabi tüm bu olumsuzlukları Gülse Birsel mizahi bir dille anlatacağı için ekranda izleyenlerin çok keyif alacağını düşünüyoruz.

Jet Sosyete

Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunu zaten yüzde seksen oranında kesin tahmin ettiğinizi düşünüyoruz. Çünkü Gülse Birsel senaristliğini yaptığı tüm dizilerde oyuncu kadrosu aşağı yukarı aynı isimlerden oluşmaktadır. Sürekli benzer isimlerle yola çıkan Gülse Birsel’in bu dizisi bakalım ne kadar beğenileccek?

  1. Gülse Birsel

  2. Çağlar Çorumlu

  3. Cengiz Bozkurt

  4. Hasibe Eren

  5. Derya Karadaş

  6. Sarp Apak

  7. Ecem Uzun

  8. Bartu Küçükçağlayan

Jet Sosyete Nerede Çekiliyor

Jet Sosyete dizisi adından anlaşılacağı üzere İstanbul ilimizde çekilmektedir. Çekim yerleri ise genel olarak Etiler, Beyoğlu ve Cihangir semtlerinin farklı noktalarında çekilmektedir. Tabi böyle bir dizi İstanbul’un en lüks semtlerinde çekilecektir. Tutupta Muşta çekecek hallleri yok 🙂

Jet Sosyete Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda, Hangi Gün Başlayacak

Jet Sosyete dizisi için şuanda kesin bir tarih verebilmemiz mümkün değil. Ancak yayınlanacaı kanal olan Kanal D televizyonu, konu hakkında herhangi bir gelişmeyi paylaşırsa bizde buradan sizler için hemen güncelleme yappacağız. Dizinin büyük bir aksilik olmazsa Ocak ayının sonunda Kanal D ekranlarında hafta içi yayınlanması bekleniyor.

Jet Sosyete Dizisi Reytingleri

Jet Sosyete dizisi için daha başlamadan reyting konusunda bir şey söylemek zor olsa da özellikle Gülse Birsel’in diğer yaptığı diziler olan Avrupa Yakası ve Yalan Dünya dizileri göz önüne alındığında bu dizininde büyük bir başarı getirmesi beklenmektedir. Bize göre dizi yayınlandığı akşamlar mutlaka ilk üçe girecek kapasitesi bulunmaktadır.

2 Yorum - Jet Sosyete

  • Gülse Birsel hanımın neden hep aynı konularda dizi yaptığını anlayamıyorum. Sürekli aynı konuları şişirip şişirip anlatıyor. Bence artık farklı konulara geçme zamanı geldide geçiyor.

Yorum Yaz