Kızlarım için

Home » Diziler » Kızlarım için
Diziler, Türk Dizileri 1 Yorum

Kızlarım için dizisi oyuncuları, nerede çekiliyor, dizi kadrosu, dizi reytingleri, ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün başlıyor gibi merak edilenleri yazıyoruz.

Kızlarım için Dizi Konusu

Dizide Yaşar karakterini canlandıran Fikret Kuşkan’ın 5 tane kızı vardır. Anneleri ise daha önce ihanet nedeniyle öldürülmüştü. Kızları ise babaları büyütmektedir. Dizioyunculari.blog, Kızların hepsinin birbirinden farklı sorunları ve mahallede yaşadıkları olaylar, Yaşar için zaman zaman çok can sıkıcı olduğu gibi, kızları ile yeterince ilgilenmek için elinden geleni yapmaktadır.

Kızlarım için Dizisi Oyuncuları

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Numan Çakır, Ülkü Duru,Özgün Çoban ve Ahsen Eroğlu gibi çok önemli isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu ve karakter seçim eşleşmeleri şu şekildedir.

 1. Fikret Kuşkan (Yaşar)

 2. Tuvana Türkay (Kumru)

 3. Elifcan Ongurlar (Sumru)

 4. Ahsen Eroğlu (Suna)

 5. Sibel Taşçıoğlu (Ayten)

 6. Numan Çakır (Zübeyr)

 7. Ülkü Duru (Hacer)

 8. Dizioyunculari.blog

 9. Özgün Çoban (Alper)

 10. Serdar Özer (Yağız)

 11. Anıl Tetik (Egemen)

 12. Cansu Fırıncı

 13. Hakan Yufkacıgil

 14. Meltem Gülenç

 15. Aslı İçözü

Kızlarım için dizisi

Kızlarım için Nerede Çekiliyor

Dizinin çekimleri İstanbul’da çoktan başladı bile. İstanbul’un çok farklı semtlerinde çekimlerine başlanan dizinin set ortamına ise ne yazık ki izinsiz olarak girilmemektedir.

Kızlarım için Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda, Hangi Gün Başlayacak

Dizinin yayın günü şuan için kanal d tarafından açıklanmış değil. Dizi ilk bölümden rakipleri karşısında hüsran yaşamasın diye yayın gününün çok titizlikle seçileceği düşünülmektedir. Öngörülen ise dizinin hafta içi bir gün akşam saat 20:00’da başlamasıdır.

Kızlarım için Dizisi Reytingleri

Kızlarım için reytingleri hakkında dizi henüz başlamadığı için kesin olarak bir şey söylenmesi mümkün olmasa da dizi kadrosuna ve konusuna baktığımız zaman dizinin çok iyi bir reyting alacağı öngörülebilir. Öncelikle dizide 5 farklı karakterde kız evlat var ve hepsinin birbirinden farklı olayları var. Daha önce Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler türünde bir konusu ve karakterleri olduğu için dizinin çok iyi bir reyting alacağı ve hatta yayınlandığı akşamlar ilk 3 e kesin gireceği düşünülmektedir. Bizde Dizioyunculari.blog sitesi olarak kesinlikle dizinin iyi bir başarı elde edeceğini düşünüyoruz.

Yorum - Kızlarım için

Yorum Yaz