Kurtlar Vadisi Kaos

Home » Diziler » Kurtlar Vadisi Kaos
Diziler, Türk Dizileri Yorum yapılmamış

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi 2003 yılından beri yayınlanan Kurtlar Vadisi dizisinin devamı niteliğinde olup, Türkiye’ye içeriden ve dışarıdan saldıran düşmanlara karşı Mit ajanı Polat Alemdar’ın mücadelesini anlatmaktadır.

  1. Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Konusu
  2. Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Nerede Çekiliyor
  3. Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman
  4. Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Oyuncuları
  5. Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Konusu

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Nerede Çekiliyor

Dizinin çekimlerine İstanbul’da başlandı. Geçtiğimiz günlerde bir ödül töreni öncesinde açıklama yapan dizinin baş rol oyuncusu Necati Şaşmaz, çekimlerin İstanbul’da yapılacağını ve işe giriştiklerini belirtti.

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Konusu

Dizinin konusu çok çarpıcı olacak. Özellikle 15 Temmuz ihanet darbesinin ele alınması beklenmektedir. Devletin içine sızmış ve Türk gibi görünen yabancı devlet ajanlarını devletten ayıklama ve onları hak ettikleri ceza evine göndererek yok etme politikası ele alınacaktır. Üstelik sadece buda değil!!! Türkiye’nin Suriye sınırı hattı boyuna yığınak yapan ve büyük devletler tarafından desteklenen terör örgütlerininde konuları anlatılacak ve onlarla mücadele ele alınacak. Kaçırmamanızı öneriyoruz.

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman

Dizinin yayınlanma tarihi 2018 yılı Şubat ayı olarak belirlenmiştir. Ancak dizinin yayınlanacağı kanal için bir şey söylemek imkansız. Çünkü dizi yapımcıları henüz herhangi bir kanalla anlaşmış değiller. Star Tv, Kanal D ve TRT televizyonları en güçlü adaylar olarak öne çıkmaktadır. Fakat dizi kanalı belli olur olmaz bu sayfadan sizlere konu hakkında bilgi vereceğimize emin olabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosu da henüz belli değil. Hatta dizinin ilk serisi olan Kurtlar Vadisinde rol alan oyuncuların bile yeni Kaos dizisinde rol alıp almayacakları bile meçhul. Tek bilinen Kaos dizisinin başrol oyuncusu yine her zamanki gibi Polat Alemdar, yani Necati Şaşmaz olacaktır. Diğer oyuncularla ilgili yeni gelişmeler olursa burada sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yaz