Nefes Nefese

Home » Diziler » Nefes Nefese
Diziler, Türk Dizileri Yorum yapılmamış

Nefes Nefese Dizisi – Usta yönetmen ve oyuncu Uğur Yücel’in hem baş rolünü yaptığı hemde yönetmenliğini yaptığı dizinin senaristliğini ise Selin Tunç yapmaktadır. Annesini arayan bir kızın başından geçenler anlatılmaktadır.

Nefes Nefese Dizisi Konusu
Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor
Nefes Nefese Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman
Nefes Nefese Dizisi Oyuncuları
Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor
Nefes Nefese Dizisi Konusu

Nefes Nefese Dizisi Konusu

Nefes Nefese dizi konusu itibariyle bir yolculuk üzerinden Anne arayışına koyulan Rüya’nın, başına gelenleri anlatacak ve tüm yaşadıklarına ise nihayetinde babasının neden olduğunu fark edecektir. Almanya’nın Berlin kentinde sakin bir hayat süren Rüya, babası ile birlikte yaşamına devam ederken, bir gün yıllardır hiç görmediği ve öldüğünü sandığı annesinin aslında Suriye’de işgal altında kalan bir köyde yaşadığını öğrenir. Anne sevgisini içinden atamayan Rüya, pılını pırtını toplar ve Suriye’ye doğru yola çıkar. Yolda giderken tanıştığı Yusuf’la (Şükrü Özyıldız) birlikte Türkiye’nin Antakya iline gelirler. Burada başlarına türlü bela alırlar. Artık hayatları hiç düşledikleri gibi değildir ve Rüya, babasının aslında nasıl kötü bir adam olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir.

Nefes Nefese Dizisi Oyuncuları

Türkiye’nin genç ve yetenekli oyuncularının yanı sıra Uğur Yücel gibi bir profosyonel oyuncununda yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu şöyle; Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım rol alıyor.

Nefes Nefese Dizisi Reytingleri

Dizinin reytingleri için hemen birşey söylemek çok güç gibi görünsede genelde Uğur Yücel’in rol aldığı dizilerin izleyici yanından her zaman bir reytingi olduğunu belirtmeliyiz. Uğur Yücel dizisi gibi bir kavram vardır ülkemizdede. Bu dizi içinse hemen ilk sıraya oturmasada, zamanla iyi bir reyting yakalayacağını düşünmekteyiz.

Nefes Nefese Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman

Dizinin yayınlanacağı kanal Star Tv olarak belirlendi. Dizinin yayın tarihi ve günü belirlenmedi ancak rekabetin az olduğu bir gün belirlenecek gibi görünmektedir.

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor

Dizinin ilk bölümü Almanya’nın Berlin kentinde çekilse de, sonraki bölümler ise Adana ve Antakya illerinde çekilecektir. Zaten dizinin genel olarak konusu Antakya’da geçmektedir.

Yorum Yaz