Siyah Beyaz Aşk

Home » Diziler » Siyah Beyaz Aşk
Diziler, Türk Dizileri Yorum yapılmamış

Siyah Beyaz Aşk Dizisi, gerek oyuncularıyla ve gerekse senaryosuyla Kanal D ekranlarında bu yıl yayınlanacak iddialı dizilerden birisi olmayı hedeflemiş görünüyor.

Siyah Beyaz Aşk Dizi Konusu

Dizi konusu aslına bakarsanız bir drama dayanmaktadır. Dizinin baş rol oyuncusu Ferhat, henüz küçük yaşlarda babasının öldürülmesine şahit olur. Sonra katil dayısı Namık’ın yanında büyür ve onun istediği gibi bir haline gelir. Fakat sonradan Doktor Aslı ile tanışır ve bu iyilik sever kadın sayesinde hayatı hiç ummadığı bir şekilde değişir. Değişime karşı koymak ister ama aşkına yeni düşer.

Siyah Beyaz Aşk Dizi Oyuncuları

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları

Dizi oyuncuları gerçek anlamda Türk dizi dünyasının usta isimlerinden seçilmiştir. Özellikle uzun süreden bu yana dizi yapmayan İbrahim Çelikkol’u sevenleri hayli özlemişti. Onun dizideki varlığı reytingler açısından güç oluşturacağa benziyor.

  1. İbrahim Çelikkol (Ferhat Aslan) : Babasını küçükken kaybeder. Daha doğrusu babası öldürülür. Babasının intikamını almak isteyen bir gençtir. Dayısı Namık ise tam bir katildir. Namık dayısının yanında yetişir ve onun pis işlerini yaparken, yolu Doktor Aslı ile kesişir ve ummadığı bir aşk yaşamaya başlar.
  2. Birce Akalay (Aslı Çınar) : Başarılı bir doktordur. Oda Ferhat gibi babasını kaybetmiştir. Hastanede çalışırken bir gün Ferhat onu zorla kaçırır ve bir yere hapseder. Çok insancıl birisidir. Bu özelliği onu Ferhat’a yaklaştıracaktır.
  3. Muhammet Uzuner (Namık Emirhan) : Çok hırslı ve acımasız birisidir. Kirli işlerini daha kolay yapabilmek için Belediye Başkanı olmak istemektedir. Politika sayesinde daha rahat hareket edeceğini düşünmektedir.
  4. Arzu Gamze Kılınç (Yeter Aslan) : İstemediği bir adamla evlendiği için hayatta hep eksik kaldığını düşünmüştür. Ferhat’ın tepkisini azaltmak ve onun sevgisini kazanmak için elinden geleni yapmaktadır.
  5. Ece Dizdar (İdil Yaman) : Namık’ın siyaset danışmanı olarak gücü ve güçlü erkekleri sevmektedir. Namık ile arasını hoş tutmak için elinden geleni yapmaktadır.
  6. Deniz Celiloğlu (Yiğit Aslan) : Evli ve birde çocuğu vardır. Kardeşi Ferhat’ın aksine savcıdır ve kötülerle mücadele etmektedir. Kardeşi Ferhat’ın gittiği kötü yolları benimsememektedir.
  7. Cahit Gök (Cüneyt Koçak) : Namık, kirli işleri için kullandığı Ferhat’tan sonra en güvendiği adam Cahittir. Namık’ın yeğeni ile evlidir. Yetimhanede büyüdüğü için fakirliğin ne demek olduğunu bilir.
  8. Uğur Aslan (Cem Çınar) : Baş komiserdir. Doktor Aslı’nın abisidir. Ablası Leyla ile araları hiç iyi değildir. Aslı için canını verecek kadar fedakardır.
  9. Sinem Ünsal (Gülsüm Aslan) : Namık’ın yeğeni ve Cüneyt ile evlidir. Ferhat ve Yiğit’in en küçük kardeşleridir.
  10. Kadriye Kenter (Handan Adaklı) : Çok sabırlı bir kadındır. Namık’ın ablasıdır. Namık’ın Ferhat’a çok önem vermesinden rahatsızdır ve bu durumu değiştirmek için elinden geleni yapmaktadır.

Siyah Beyaz Aşk Nerede Çekiliyor

Siyah Beyaz Aşk Dizisi ilk bölümü İzmir2in bazı semtlerinde çekilsede sonradan çekimler İstanbul’a kaydırılmıştır. Halen İstanbul’un Kadıköy tarafında çekimler devam etmektedir. Yalnız çekimlere gitmenizi tavsiye etmiyoruz çünkü dizi ekibi ziyaretçileri sete almamaktadırlar.

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda, Hangi Gün Başlayacak

Senaryonu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat gibi iki usta kalemin yazdığı Siyah Beyaz Aşk Dizisi, Her pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında saat 20:00’da yayınlanacaktır. Pazartesi akşamlarının kralı olmak için yola çıkan dizinin replikleri şimdiden çok sevilmesine rağmen kendisinin sıkı rakip dizileri olduğunu unutmayalım.

Siyah Beyaz Aşk Dizi Reytingleri

Dizinin reytingleri konusunda ilk başta çok iddialı olunsa da ne yazık ki dizi daha ilk bölümde kendisine ancak 16.sırada yer bulabilmiştir. Hali hazırda Söz ve Kırgın Çiçekler gibi iki büyük dizi rakibi olmasına rağmen birde önümüzdeki günlerde Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Çukur dizisi de bu rekabete ortak olacaktır. Üstüne birde Fatih Dizisi gelmesi planlanmaktadır. Reytinglerde bu şekilde devam ederse sıkıntı yaşaması muhtemeldir.

Yorum Yaz