Star Trek: Discovery

Home » Diziler » Star Trek: Discovery
Diziler, Yabancı Diziler Yorum yapılmamış

Star Trek: Discovery Tv dizisi, CBS kanalı tarafından EYLÜL 2017 yılında izleyiciler ile buluşturduğu ve sonra günlerde trendi hayli artan bir dizidir.

Bildiğiniz gibi son zamanların en çok izlenen filmlerinden birisi olan ve uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen hala popülerliğini devam ettiren Star Trek filmi, şimdilerde bir televizyon dizisi olarak izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Bryan Fuller tarafından çekilen dizinin çok önemli oyuncuları vardır. Dizinin oyuncu kadrosu ise hayli geniştir.

Star Trek: Discovery Nerede Çekiliyor

Dizi Toronto kentinde çekilmektedir. Toronto CBS stüsyoları kullanılmaktadır. Aşağıdaki haritadan yerini görebilirsiniz.

Star Trek: Discovery Dizi Oyuncuları

 1. Sonequa Martin-Green (Micheal Burnham)
 2. Doug Jones (Saru)
 3. Shazad Latif (Ash Tyler)
 4. Anthony Rapp (Paul Stamets)
 5. Mary Wiseman (Sylvia Tilly)
 6. Jason Isaacs (Captain Gabriel Lorca)
 7. Emily Coutts (Keyla Detmer)
 8. Sara Mitich (Airiam)
 9. Kenneth Mitchell (Kol)
 10. Patrick Kwok-Choon (Rhys)
 11. Clare McConnell (Dennas)
 12. Damon Runyan (Ujili)

Star Trek Discovery Dizisi Oyuncuları

Star Trek: Discovery Konusu

Efsanevi filmin başlamasından 10 yıl önceye hikaye dayandırılmaktadır. The USS yeni bir gezegen keşfeder yeni dünyada. Sonrasında ise olaylar alır başını gider. Filmden aklınızda kalan ne kadar efsanevi kahraman varsa dizide aynı şekilde bir bir ortaya çıkıp kendilerini gösterecekler.

Star Trek: Discovery

Imdb verilerine göre dizinin reytingleri henüz ilk sezon olmasına rağmen resmen alıp başını gitti. İlgi çok fazla ve şimdiden böyle gitmeye devam ederse GOT gibi dünyayı kasıp kavuracak.

Yorum Yaz