Ufak Tefek Cinayetler

Home » Diziler » Ufak Tefek Cinayetler
Diziler, Türk Dizileri Yorum yapılmamış

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları, nerede çekiliyor, dizi kadrosu, dizi reytingleri, ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün başlıyor gibi merak edilenleri yazıyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda, Hangi Gün Başlayacak

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Konusu

Dizinin konusu bir lisede başlıyor. Çok yakın olan 4 kız arkadaştan 3’ü plan yapıp birine (Oya) tuzak kurar ve sanki öğretmeni ile çıkıyormuş gibi bir hava estirirler. Olaylar birbiri ardına gelişir ve nehir kenarında yakalanan Oya ile öğretmeni, okul yönetimi tarafından kovulur. Aradan yıllar geçer ve Oya, diğer arkadaşlarıyla bir cenazede yeniden görüşür ve yine eskisi gibi birbirleri ile sık görüşmeye başlarlar. Ancak hepsi büyümüş ve çoluk çocuğa karışmıştır. Hiçbirşey eskisi gibi değildir.

Oya’nın diğer arkadaşlarına yaklaşımı ise biraz plancı gibi görünsede, Merve ve Oya arasındaki çekişme gittikçe büyümekte ve kocalarını Oya’ya kaptırma ile yüz yüze gelmektedirler. Herşey ve hereks farklı olsada Oya istediklerini yapmak isteyecektir. Ancak tek zaafı ise hala eskisi gibi duygusaldır ve zaman zaman duygularına yenilmektedir.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncuları

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncuları

  1. Oya (Gökçe Bahadır)

  2. Merve (Aslıhan Gürbüz)

  3. Pelin (Bade İşçil)

  4. Arzu (Tülin Özer)

  5. Serhan (Mert Fırat)

  6. Edip (Selim Bayraktar)

  7. Taylan (Ferit Aktuğ)

  8. Mehmet (Yıldıray Şahinler)

Ufak Tefek Cinayetler Nerede Çekiliyor

Ufak Tefek Cinayetler dizisi, İstanbul’un bir semti olan Zekeriyaköy’de çekiliyor. Şimdi pek çok kişi kendine , Zekeriyaköy nerede? Nasıl gidilir? Nereye bağlı ve İstanbul’un neresinden ulaşım daha kolaydır gibi sorular yöneltmektedir. Zekeriyaköy, İstanbul içinde yer almakta olup Sarıyer ilçesinin bir köyü ve Bahçeköy, Demirciköy, Maden, Uskumruköy ve Rumelifeneri’ne komşu köylerdendir. Türkiye’nin nüfus olarak en kalabalık köyü olan Zekeriyaköy, Sarıyer merkezine ise 6 km mesafede yer almaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Ne Zaman, Hangi Kanalda, Hangi Gün Başlayacak

Dizimiz her hafta içi her Salı akşamı saat 20:00’da Star Tv ekranlarında şifresiz olarak yayınlanmaktadır. Dizi öncesi bir önceki bölümün özet anları ekrana getirilmekte ve sonrasında ise yeni bölümü yayınlanmaktadır. Diziyi Salı akşamları mutlaka izlemenizi ve kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Reytingleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisi reyting açısından yayınlandığı kanal olan Star Tvyi yeterince tatmin etmiş gibi görünüyor. Tutsak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kadın gibi ciddi rakipler karşısında bile son bölümünde 3.olmayı başarmıştır. Dizi bu şekilde devam edersen her zaman ilk 3e girecek gibi görünmektedir.

Yorum Yaz